УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/05/2018 року №436 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Лозуватка гр. Тарасенку Юрію Олександровичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 22, 33, 791, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Тарасенка Юрія Олександровича

1.Надати дозвіл гр. Тарасенку Юрію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,8300 га з них: 0,8300 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03), сільськогосподарські землі, рілля в с. Лозуватка по вул. Фермерська Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Тарасенко Юрія Олесандровича замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.В разі не виконання п.2 рішення втрачає свою чинність.

4.Попередити гр. Тарасенка Юрія Олександровича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на землевпорядника сільської ради

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО