УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/05/2018 року №452 Велика Северинка
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Підгайці гр. Наманюку Віктору Михайловичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 93, 124, 125, 134 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Наманюка Віктора Михайловича

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Наманюка Віктору Михайловичу орієнтовною площею 0,5800 га терміном на 10 (десять) років для ведення особисто селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03) за рахунок земель запасу населеного пункту, земель житлової та громадської забудови призначених для одно – та двоповерхової забудови, пасовища, по вул. Вишнева с. Підгайці, Кіровоградського району, Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Наманюка Віктора Михайловича замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, яка вказана у п.1 данного рішення, в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та в 365 (триста шістдесят п”ять) – денний термін подати його на затвердження чергової сесії.

3.В разі не виконання п.2 дане рішення втрачає свою чинність.

4.Попередити гр. Наманюка Віктора Михайловича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчують право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО