УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/05/2018 року №463 Велика Северинка
Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «Вікторія» за межами с. Оситняжка

Відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Земельного кодексу України, Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», враховуючі рішення Великосеверинівської сільської ради від 04 березня 2015 року № 1344 «Про надання земельних ділянок учасникам АТО» та рішення Великосеверинівської сільської ради від 14 липня 2015 року № 1485 «Про внесення доповнення до Положення про порядок надання земельних ділянок учасникам АТО», розглянувши заяву ТОВ «Вікторія»

1.Відмовити ФГ «Вікторія» у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,2800 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Оситняжка Кіровоградського району Кіровоградської області в зв’язку з чинністю рішення Великосеверинівської сільської ради від   04 березня 2015 року № 1344 «Про надання земельних ділянок учасникам АТО»  та рішення Великосеверинівської сільської ради від   14 липня 2015 року          № 1485 «Про внесення доповнення до Положення про порядок надання земельних ділянок учасникам АТО».

 

2.Контроль за даним рішенням покласти на сільського головую.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО