УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/07/2018 року №482 Велика Северинка
Про затвердження порядку денного XVIІ сесії VIII скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 1. Затвердити наступний порядок денний  XVIІ   сесії VIІІ скликання:1)Про затвердження порядку денного XVIІ сесії VIII скликання.2)Про внесення змін до рішення девятої сесії Великосеверинівської  сільської ради  восьмого скликання  від 22 грудня 2017 року №274 «Про сільський бюджет об’єднаної  територіальної громади 2018 року».

  3)Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету  за І півріччя 2018 року.

  4) Про внесення змін до структури та чисельності  Великосеверинівської сільської ради.

  5) Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Батрак Марини Іванівни.

  6) Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Батрак Наталії Вікторівні.

  7) Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Каменєву Вадиму Миколайовичу.

  8) Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Рзаєву Зауру Мамедалійовичу.

  9) Про надання згоди на укладення договору  суборенди земельної ділянки.

  10) Про надання згоди на укладення договору суборенди земельної ділянки.

  11) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Ковальчуку Сергію Олексійовичу.

  12) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Похилу Андрію Олександровичу.

  13) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Савченку Андрію Васильовичу.

  14) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Складанній Олені Вячеславівні.

  15)Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж) земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та про внесення змін та доповнень до договору оренди землі від 01.06.2001 року № 8.

  16)Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж) земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та про внесення змін  та доповнень до договору оренди землі від 10.07.2002 року № 3 гр. Нетису Віталію Юрійовичу.

  17)Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Підгайці гр. Костіковій Тамарі Антонівні.

  18) Про передачу  у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Калачовій Марині Юріївні  в селі Велика Северинка.

  19) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр. Коптьолову Олександру Івановичу.

  20) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для веденняіндивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр. Гордовій Інні Володимирівні.

  21) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр. Чехун Світлані Юріївні.

  22) Про надання  дозволу виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради на розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів  та затвердження технічного завдання на розробку Схеми санітарного очищення населених пунктів Великосеверинівської сільської ради на 25 років.

  23) Про  надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою  щодо  встановлення (зміни)  меж  населеного  пункту  села Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області.

  24) Про  надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою  щодо  встановлення (зміни)  меж  населеного  пункту села Кандаурове Кіровоградського району Кіровоградської області.

  25) Про відмову у наданні дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства гр. Кондратюк Ларисі Миколаївні.

  26) Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства гр. Пирогу Миколі Никифоровичу.

  27) Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства гр. Пирог Валентині Іванівни.

  28) Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства гр. Кондратюк Марії Аніфатівні.

  29) Про відмову у наданні дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства гр. Кондратюку Ігорю Леонідовичу.

   

   

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО