УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
II СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/06/2017 року №49 Велика Северинка
Про затвердження порядку денного ІІ сесії VІІІ скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Затвердити наступний порядок денний  ІІ сесії VIІІ скликання:

1.Про затвердження порядку денного засідання ІІ сесії Великосеверинівської сільської ради  VІІІ скликання.

2.Про затвердження регламенту Великосеверинівської сільської ради.

3.Про розгляд та винесення на громадські обговорення статуту Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади.

4.Про внесення змін до до рішення сесії Великосеверинівської сільської ради №19 від 02 червня 2017 року про затвердження структури чисельності апарату Великосеверинівської сільської ради її виконавчих органів.

5.Про відмову у припиненні дії договору оренди ФОП Замша О. В..

6.Про відмову у передачі земельної ділянки у власність гр.. Замші О. В..

7.Про відмову у продажу земельної ділянки у власність ТОВ «Медовий край».

8.Про погодження формування земельної ділянки щодо продажу права оренди.

9.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Гуровій Оксані Миколаївні в селі Підгайці.

10.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Пономаренко Людмилі Григорівні в селі Підгайці.

11.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Морозовій Валентині Григорівні в селі Підгайці.

12.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Ковальчуку Сергію Олексійовичу в селі Підгайці.

13.Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу гр.. Пухальському Михайлу Івановичу.

14.Про розгляд заяви від гр.. Маєвської Віти Сергіївни.

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр.. Берладіну Олександру Андрійовичу.

16.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Матвієнку Максиму Геннадійовичу в с. Підгайці.

17.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Шуляренко Тетяні Вікторівні в с. Велика Северинка.

18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Таровику Сергію Петровичу в с. Велика Северинка.

19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Таровик Олені Андріївні в с. Велика Северинка.

20.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Петрик Вірі Андріївні в с. Велика Северинка.

21.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Таровик Наталії Сергіївні в с. Велика Северинка.

22.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Задорожному Дмитру Сергійовичу в с. Велика Северинка.

23.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Таровику Андрію Петровичу в с. Велика Северинка.

24.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Федіну Сергію Миколайовичу в с. Підгайці.

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Іщенко Наталії Петрівні у в с. Велика Северинка.

26.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Сотнікову Сергію Олександровичу в с. Підгайці.

27.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Рапопорт Валентині Михайлівні в с. Підгайці.

28.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Баландюк Зініїді Юхимівні в с. Велика Северинка.

29.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №358 від 11 жовтня 2016 року.

30.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №430 від 22 листопада 2016 року.

31.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №352 від 11 жовтня 2016 року.

32.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №303 від 14 липня 2016 року.

33.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №438 від 22 листопада 2016 року.

34.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №222 від 26 травня 2016 року.

35.Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 25 років земельних ділянок ПрАТ «Кіровоградобленерго».

36.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Ребедайло Валентині Іванівні в с. Велика Северинка.

37.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ребедайло Валентині Іванівні в селі Велика Северинка.

38.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Агаповій Діані Володимирівні в селі Підгайці.

39.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Агаповій Діані Володимирівні в селі Підгайці.

40.Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

41.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради №221 від 26 травня 2016 року на новий строк.

42.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради №2557 від 19 травня 2010 року та №115 від 22 січня 2016 року на новий строк.

 

 

Сільський голова С.Левченко