УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/07/2018 року №498 Велика Северинка
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Підгайці гр. Костіковій Тамарі Антонівні

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 34, 93, 124, 125, 134 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Костікової Тамари Антонівни

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Костіковій Тамарі Антонівні орієнтовною площею 0,1000 га терміном на 10 (десять) років для сінокосіння та випасання худоби (КВЦПЗ А 01.08), для сінокосіння та випасання худоби (КВЦПЗ А 01.08), із земель водного фонду, пасовища, по вул. Дачна с. Підгайці, Кіровоградського району, Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр.Костікову Тамару Антонівну замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, яка вказана у п.1 данного рішення, в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та в 365 (триста шістдесят п”ять) – денний термін подати його на затвердження чергової сесії.

3.В разі не виконання п.2 дане рішення втрачає свою чинність.

4.Попередити гр.Костікову Тамару Антонівну про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчують право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО