УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/10/2018 року №517 Велика Северинка
Про затвердження порядку денного ХХ сесії VIII скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Затвердити наступний порядок денний  XХ  сесії VIІІ скликання:

1.Про затвердження порядку денного ХХсесії VIII скликання.

2.Про створення служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради.

3.Про внесення змін до структури та чисельності Великосеверинівської сільської ради.

4.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської  сільської ради  від 22 грудня 2017 року №274 «Про сільський бюджет об’єднаної  територіальної громади 2018 року».

5.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 12вересня 2017 року№113 «Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2017-2018 роки».

6.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 12вересня 2017 року№114 «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей-мешканців Великосеверинівської сільської ради на 2017 – 2018 роки».

7.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 09лютого 2018 року№333«Про затвердження Програми виконання заходів з призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

8.Про внесення змін до рішення №480  від 25.06.2018 року «Про встановлення місцевих податків  і зборів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

9.Про встановлення транспортного податку.

10.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від від 11 липня 2017 року №101 «Про встановлення транспортного податку».

11.Про підготовку попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.

12.Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

13.Про затвердження додаткової штатної  одиниці у закладі КЗ «Великосеверинівська ЗШ I-III ступенів, Позашкільний центр». Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району.

14.Про внесення змін до статуту КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр».

15.Про зміну назви та затвердження нової редакції статуту Великосеверинівського закладу дошкільної освіти загального типу «Перлинка»Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області

16.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаліч Світлані Анатоліївні.

17.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ткалічу Миколі Андрійовичу.

18.Про відмову щодо зменшення орендної ставки згідно договору оренди гр. Петушинському Антону Анатолійовичу.

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Кузю Михайлу Сильвестровичу.

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Оситняжка гр. Клюєнко Альоні Петрівні.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Приходьку Василю Олексійовичу

22.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Оситняжка гр. Кваші Галині Миколаївні.

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Петренку Миколі Володимировичу.

24.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Петрове гр. Мельниченку Олексію Васильовичу.

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Цапушел Анастасії Сергіївні.

26.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Цапушел Ірині Сергіївні.

27.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Приходьку Ростиславу Віталійовичу.

28.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Приходьку Віталію Васильовичу.

29.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Приходько Олені Вікторівні.

30.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Оситняжка гр. Полозюку Олександру Леонідовичу.

31.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Сизенку Станіславу Станіславовичу.

32.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Фалькович Ользі Володимирівні.

33.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Оситняжка гр. Гончару Володимиру Михайловичу.

34.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Оситняжка гр. Гончару Володимиру Михайловичу.

35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Логвіну Сергію Григоровичу.

36.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Сікорському Артему Валентиновичу.

37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Сікорській Людмилі Михайлівні.

38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Дуці Сергію Анатолійовичу.

39.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Ткаченку Володимиру Вікторовичу.

40.Про скасування державного акту на право постійного користування ФГ «Рідний край».

41.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 436 від 22 листопада 2016 року.

42.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 509 від 31 січня 2017 року.

43.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Зірка» гр. Давиденку Віталію Борисовичу.

44.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Зірка» гр. Давиденко Марині Володимирівні.

  1. Про надання земельної ділянки в оренду гр. Кулішу Володимиру Миколайовичу.

46.Про надання земельної ділянки в оренду гр. Васильченку Володимиру Петровичу.

47.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТзОВ ім.Фрунзе.

48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТзОВ ім.Фрунзе.

49.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в оренду гр. Ємельянову Володимиру Михайловичу.

50.Про надання згоди на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПНВМТ фірма «Інкопмарк».

51.Про надання згоди на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) СТ «АКУСТИК».

52.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам ФГ «Кіма Володимира Юрійовича».

53.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сухині Станіславу Валерійовичу на території Великосеверинівській сільській раді.

54.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петренку Олександру Євгеновичу на території Великосеверинівській сільській раді.

55.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сіньку Михайлу Васильовичу на території Великосеверинівській сільській раді.

56.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Баранову Володимиру Олександровичу на території Великосеверинівській сільській раді.

57.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам ФГ «Таранухи Ірині Василівні» на території Великосеверинівської сільської ради.

58.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Гончаруку Ігорю Петровичу в селі Підгайці.

59.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Дяченку Василю Івановичу в селі Підгайці.

60.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Українцю Ігорю Миколайовичу.

61.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинвської сільської ради гр. Вдовиченку Володимиру Андрійовичу.

62.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинвської сільської ради гр. Малушу Валентину Миколайовичу.

63.Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крадожон Наталії Леонідівні.

64.Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бойко Віталію Володимировичу.

65.Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лисенку Леоніду Анатолійовичу.

66.Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пухальському Євгену Миколайовичу.

67.Про розгляд заяви гр. Сліпенко Наталії Вікторівни.

68.Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Велика Северинка Кіровоградського району Кіровоградської області».

69.Про надання дозволу на розробку містобудівної документації.

70.Про скасування рішень Великосеверинівської сільської ради.

71. Про переукладання договору про встановлення особистого сервітуту.

72.Про взяття на баланс комунального майна

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО