УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
II СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/06/2017 року №52 Велика Северинка
Про внесення змін до до рішення сесії Великосеверинівської сільської ради №19 від 02 червня 2017 року про затвердження структури чисельності апарату Великосеверинівської сільської ради її виконавчих органів

Відповідно до статі 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09 березня 2006 року № 268, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

  1. Внести зміни до структури та чисельності апарату Великосеверинівської сільської ради, а саме виключити посаду методиста з відділу освіти, молоді та сорту, культури та туризму.
  2. Додати до відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства посаду – спеціаліста І категорії.

     3. Затвердити структуру та чисельність апарату Великосеверинівської сільської ради в новій редакції (додаток 1).

  1. Затвердити штатний розпис виконавчого апарату сільської ради на 2017 рік в новій редакції (додаток 2).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
Сільський голова С.Левченко

Додатки :

Додаток №1
Додаток №2