УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/10/2018 року №529 Велика Северинка
Про затвердження додаткової штатної одиниці у закладі КЗ «Великосеверинівська ЗШ I-III ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району

Відповідно до ст. 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статі 45 Закону України «Про загальну середню освіту», підвищення ефективності організації навчально-виховного процесу, забезпечення умов для ефективного функціонування галузі «Освіта», розглянувши подання відділу освіти молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради від 08.10.2018р № 285

1.Затвердити додаткову штатну одиницю у КЗ «Великосеверинівська ЗШ I-III ступенів, Позашкільний центр», що належить до комунальної власності територіальної громади, згідно з додатком.

2.Фінансовому-економічному відділу Великосеверинівської сільської ради забезпечити фінансування додаткової штатної одиниці зазначеної у додатку 1 до цього рішення у межах коштів, передбачених на галузь освіта у 2018 році.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток