УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/10/2018 року №565 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва в оренду гр. Ємельянову Володимиру Михайловичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 38, 39, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Ємельянова Володимира Михайловича

1.Надати дозвіл гр. Ємельянову Володимиру Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 0,9700 га з них: 0,9700 га — для індивідуального садівництва (КВЦПЗ А 01.05) за рахунок земель комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, пасовища, кадастровий номер 3522586400:02:000:3059 із земель комунальної власності Великосеверинівської сільської ради, земель сільськогосподарського призначення, рілля на території Оситнязької сільської ради, Кіровоградська область, Кіровоградський район.

2.Зобов”язати гр. Ємельянова Володимира Михайловича замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п.1 цього рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.В разі не виконання п.2 даного рішення втрачає свою чинність.

4.Попередити гр. Ємельянова Володимира Михайловича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО