УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/10/2018 року №576 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Українцю Ігорю Миколайовичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 22, 33, 791, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Українця Ігоря Миколайовича

1.Надати дозвіл гр. Українцю Ігорю Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,3700 га з них: 0,3700 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03), сільськогосподарські землі, рілля в с. Оситняжка по вул. Пушкінська, 65 б, Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Українця Ігоря Миколайовича замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО