УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 14/10/2018 року №589 Велика Северинка
Про затвердження порядку денного XХI сесії VIII скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Затвердити наступний порядок денний  XХI  сесії VIІІ скликання:

 1. Про затвердження порядку денного ХХІ сесії VIII скликання.
 2. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
 3. Про внесення змін до рішення від 22 грудня 2017 року № 274 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 4. Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.
 5. Про затвердження Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради.
 6.  Про надання згоди на списання з балансу комунального майна.
 7. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Храпаченко Ірині Юріївні.
 8. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хмарі Сергію Миколайовичу.
 9. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Бадесі Віталію Миколайовичу.
 10. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Бадесі Миколі Миколайовичу.
 11. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Омельченку Сергію Володимировичу.
 12. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Омельченку Сергію Володимировичу.
 13. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Омельченку Сергію Володимировичу.
 14. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Омельченку Сергію Володимировичу.
 15. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Омельченку Сергію Володимировичу.
 16. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Омельченку Сергію Володимировичу.
 17. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Солоньку Анатолію Віталійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 18. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Хоменку Олександру Васильовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СК «Приозерний» гр. Науменку Василю Степановичу.
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СК «Приозерний» гр. Михацькому Миколі Юрійовичу.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Колісник Лідії Григорівні в селі Підгайці.
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Арнаут Олександрі Володимирівні  в селі Підгайці.
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в с. Оситняжка гр. Зеленській Ганні Володимирівні та гр. Казаріній Світлані Віталіївні.
 24. Про затвердження містобудівної документації.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Оситняжка гр. Полозюку Олександра Леонідовича.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення ндивідуального садівництва гр. Кушнаренку Сергію Олександровичу.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Кравченку Володимиру Миколайовичу.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Саратовцевій Людмилі Іванівні.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Невойт Олександрі Іванівні.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Работновій Марині Валентинівні.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Баку Олександру Михайловичу.
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Тарану Юрію Володимировичу.

 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бойку Дмитру Валентиновичу.
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Васильєву Леоніду Михайловичу.
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бойко Тетяні Євгеніївні.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Малуш Галині Михайлівні.
 37. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 434 від 29 травня 2018 року.
 38. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 132 від 12 вересня 2017 року.
 39. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 429 від 22 листопада 2016 року.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток 1