УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 14/11/2018 року №611 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в с. Оситняжка гр. Зеленській Ганні Володимирівні та гр. Казаріній Світлані Віталіївні

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,35,81,118,121,125,126 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Зеленській Ганні Володимирівні та гр. Казаріній Світлані Віталіївні

1.Надати дозвіл гр. Зеленській Ганні Володимирівні та гр. Казаріній Світлані Віталіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0644 га з них: 0,0644 га — для індивідуального садівництва (КВЦПЗ А 01.05), із житлової та громадської забудови, сільськогосподарських земель, садів за адресою с. Оситняжка, вул. Садова, 29, Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Зеленську Ганну Володимирівну та гр. Казаріну Світлану Віталіївну замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.В разі не виконання п.2 даного рішення втрачає свою чинність.

4.Попередити гр. Зеленську Ганну Володимирівну та гр. Казаріну Світлану Віталіївну про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО