УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/12/2020 року №62 Велика Северинка
Про затвердження Програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021-2023 роки

Керуючись законами України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року № 682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»,Указом Президента України від 16 грудня 2011 року №1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні», з метою реалізації державної політики щодо забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним та впорядкованим житлом,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021-2023 роки (далі – Програма), що додається.

2. Службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради забезпечити виконання Програми відповідно до встановлених термінів.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 20.09.2019 року № 927 «Про затвердження Програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2019-2021 роки».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки