УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХІV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року №630 Велика Северинка
Про затвердження порядку денного XXIV сесії VIII скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Затвердити наступний порядок денний  XXIV сесії VIII скликання:

1.Про затвердження порядку денного XXIV сесії VIII скликання.

2.Про затвердження структури та чисельності Великосеверинівської сільської ради на 2019 рік.

3.Про умови оплати праці Великосеверинівського сільського голови.

4.Про умови оплати праці секретаря Великосеверинівської сільської ради.

5.Про умови оплати праці заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці.

6.Про умови оплати праці керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу.

7.Про умови оплати праці в.о. старости Оситнязького старостинського округу.

8.Про сільський бюджет об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік.

9.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №289 від 22грудня 2017 року «Програма сприяння розвитку громадянського суспільства, відзначення державних та інших свят, пам’ятних дат і подій на території Великосеверинівської сільської ради у 2018-2021 роках».

10.Про затвердження Програми «Сільський автобус» на території Великосеверинівської сільської ради на 2019 рік.

11.Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на території Великосеверинівської сільської ради на 2019 рік.

12.Про затвердження Програми розвитку транспортного сполучення Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

13.Про затвердження Програми на 2019-2021 роки, Порядку та Типового договору про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом.

14.Про затвердження програми розвитку  фізичної культури і спорту Великосеверинівської сільської ради на 2019 рік.

15.Про затвердження Програми виконання заходів з призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

16.Про затвердження Програми проведення заходів, направлених на запобігання, ліквідацію африканської чуми свиней, забезпечення контролю епізоотичної та епідемічної ситуації у Великосеверинівській ОТГ на 2019 рік.

17.Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників АТО та ООС, членів ї сімей — мешканців Великосеверинівської сільської ради на 2019 – 2021 роки.

18.Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2019-2021 роки.

19.Про затвердження Програми підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів Великосеверинівської сільської ради на 2019 рік.

20.Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2019 рік.

21.Про схвалення проекту договору про співробітництво у сфері соціального захисту та соціального забезпечення.

22.Про схвалення проекту Договору про співробітництво у сфері позашкільної освіти.

23.Про затвердження плану заходів на 2019 рік щодо наповнення місцевого бюджету, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання місцевого бюджету.

24.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крадожон Наталії Леонідівні.

25.Провідмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Перову Івану Олександровичу.

26.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рзаєву Зауру Мамедалієвичу.

27.Про скасування рішення Великосеверинівської сільської ради.

28.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Пастух Наталії Іванівні.

29.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Лозуватка гр. Дишловому Євгену Федоровичу.

30.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинка гр. Королю Миколі Івановичу.

31.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Ільченку Сергію Олексійовичу.

32.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в с. Оситняжка гр. Чумаченко Ганні Володимирівні.

33.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в с. Оситняжка гр. Коваленку Миколі Сергійовичу.

34.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в с. Оситняжка гр. Коваленко Нині Павлівні.

35.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Явтушенку Віктору Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

36.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Приймаку Віктору Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради.

36.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства гр. Соколову Олександру Олександровичу  на території Великосеверинівської сільської ради.

37.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Яковенку Андрію Васильовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

38.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства гр. Поліщуку Володимиру Валерійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

39.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства гр. Ткаченку Олексію Андрійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

40.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Михайловському Костянтину Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради.

41.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СК «Приозерний»гр. Губському Вадиму Валентиновичу.

42.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СК «Приозерний» гр. Касянчук Лідії Миколаївні.

43.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва   та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Петрове гр. Супрановичу Ігорю Валентиновичу.

44.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Луньову Василю Валерійовичу.

45.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Задорожній Ларисі Миколаївні.

46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Ніколенку Олександру Петровичу.

47.Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 253 від 28 листопада 2017 року.

48.Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 270 від 1 жовтня 2004 року та № 254 від 22 вересня 2011 року.

49.Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 432 від 28 листопада 2016 року.

50.Про внесення змін та подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 366 від 11 жовтня 2016 року.

51.Про внесення змін та подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 203 від 27 жовтня 2017 року.

52.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 224 від 27 жовтня 2017 року.

53.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 194 від 27 жовтня 2017 року.

54.Про скасування рішення Великосеверинівської сільської ради.

55.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки члену ФГ «Сонях».

56. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1455 від 14 липня 2015 року.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО