УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХІV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року №659 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинка гр. Королю Миколі Івановичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 22, 33, 791, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Короля Миколи Івановича

1.Надати дозвіл гр. Королю Миколі Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,3700 га з них: 0,3700  га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03), сільськогосподарські землі, рілля в                 с. Велика Северинка по вул. Романа Крадожона, 25, Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Короля Миколу Івановича замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО