УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХІV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року №661 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в с. Оситняжка гр. Чумаченко Ганні Володимирівні

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,35,81,118,121,125,126 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши заяву гр. Чумаченко Ганни Володимирівни

1.Надати дозвіл гр. Чумаченко Ганні Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га з них: 0,1000 га — для індивідуального садівництва (КВЦПЗ А 01.05), із житлової та громадської забудови, сільськогосподарських земель, садів за адресою с. Оситняжка,  вул. Садова, 30, Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Чумаченко Ганну Володимирівну замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.В разі не виконання п.2 даного рішення втрачає свою чинність.

4.Попередити гр. Чумаченко Ганну Володимирівну про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

 

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО