УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХVІI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/02/2019 року №691 Велика Северинка
Про затвердження порядку денного XXVII сесії VIII скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Затвердити наступний порядок денний  XXVII сесії VIII скликання:

1.Про затвердження порядку денного XXVII сесії VIII скликання.

2.Про зміну адреси юридичної особи Великосеверинівської сільської ради.

3.Про внесення змін до рішення №480 від 25.06.2018 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» .

4.Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Великосеверинівської сільської ради восьмого скликання від 18 грудня 2018 року № 637 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

5.Про внесення змін до структури та чисельності Великосеверинівської сільської ради.

6. Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян на 2019-2021 роки в новій  редакції.

7. Про внесення змін до рішення №97 від 11 липня 2017 року «Про затвердження Програми громадський бюджет Великосеверинівської сільської ради на 2018 – 2020 роки».

8.Про затвердження Програми забезпечення надання соціальних та реабілітаційних послуг особам з особливими потребами на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2021 роки.

9.Про затвердження Положення «Про порядок функціонування кладовищ та правила поховання на території Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.

10.Про внесення доповнень до Правил благоустрою території Великосеверинівської сільської ради затверджених рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради від 29 березня 2018 року  №376 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Великосеверинівської сільської ради на 2018-2023 роки».

11.Про затвердження базової мережі закладів культури Великосеверинівської сільської ради.

12.Про затвердження Положення, переліку та вартості платних послуг,що надаються закладами культури Великосеверинівської сільської ради.

13.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від05 грудня  2018 року № 625 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актівВеликосеверинівської сільської ради на 2019 рік».

14.Про затвердження актів на списання основних засобів, малоцінних та швидкозношуваних предметів.

15. Про затвердження Програми управління майном комунальної форми власності Великосеверинівської сільської ради.

16.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистогоселянського господарства гр. Коновалову Сергію Леонідовичу на території Великосеверинівської  сільської  ради.

17.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крилову Євгенію Олександровичу на території Великосеверинівської сільської ради.

18.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Троценку Андрію Олександрович на території Великосеверинівської сільської ради.

19.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бутенку Валерію Анатолійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Задорожньому Івану Вікторовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шишкіну Віктору Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Соловйову Михайлу Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Середі Валерію Анатолійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Красовському Максиму Олександровичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гангурі Дмитру Михайловичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гамову Дмитру Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бойку Віталію Юрійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кукудзі Сергію Романовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Богачанському Максиму Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бондаренку Олегу Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки комунальної власності, на яку поширюється право земельного сервітуту.
 12. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Скринніку Олександру Валерійовичу.
 13. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в розмірі земельної частки (пай) гр. Стахову Анатолію Миколайовичу.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель загальною площею 10,2000 га на території Великосеверинівської сільської ради.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Капустіну Володимиру Олександровичу
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Оситняжка гр. Мельніченку Юрію Олексійовичу.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Вовкожі Сергію Миколайовичу.
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 6,0592 га, що перебуває у власності гр. Басистого Анатолія Івановича на території Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 6,7297 га, що перебуває у власності гр. Кузьменко Наталії Іванівни на території Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.
 20. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, кадастровий номер 3522581200:02:000:5108, що знаходиться у власності ТОВ «ТММ Експрес» на території Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.
 21. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, кадастровий номер 3522581200:02:000:5107, що знаходиться у власності ТОВ «ТММ Експрес» на території Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.
 22. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 665, площею 1,7775 га, яка передана у власності гр. Балану Сергію Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.
 23. 43. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 351 від 09 лютого 2018 року.
 24. Про подовження терміну дії рішення Ве ликосеверинівської сільської ради № 515 від 31 січня 2017 року.
 25. Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 1794 від 16 квітня 2009 року та № 208 від 26 травня 2016 року.
 26. Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 67 від 13 січня 2011 року та № 209 від 26 травня 2016 року.
 27. Про внесення змін та подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 602 від 18 вересня 2012 року.
 28. Про скасування рішення Великосеверинівської сільської ради.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки члену ФГ «Сонях».
 30. Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років земельні ділянки ПрАТ «Кіровоградобленерго».
 31. Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку СТзОВ ім.Фрунзе, кадастровий номер 3522586400: 51:000:0469.
 32. Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку СТзОВ ім.Фрунзе, кадастровий номер 3522586400: 51:000:0470.
 33. Про припинення договору оренди землі ЗАТ «РУР ГРУП С.А.».
 34. Про передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «СТАКСКРІМ».
 35. Про інвентаризацію земель на території Великосеверинівської сільської ради.
 36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сіренко Софії Сергіївні.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО