УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХVІI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/02/2019 року №692 Велика Северинка
Про зміну адреси юридичної особи Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до ст..ст. 140, 144 Конституції України, Керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 9, 16, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», на виконання Постанови Верховної Ради України від 20 листопада 2018 року № 2615-VIII «Про перейменування Кіровоградського району Кіровоградської області», враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради,

1.Змінити адресу юридичної особи Великосеверинівська сільська рада, код ЄДРПОУ 04365164, з 27613, Кіровоградська область, Кіровоградський район, село Велика Северинка, вулиця Миру, 1 на 27613, Кіровоградська область, Кропивницький район, село Велика Северинка, вулиця Миру, 1.

2.Здійснити державну реєстрацію зміни відомостей, передбачених п.1 цього рішення, про юридичну особу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

3.Уповноважити сільського голову Великосеверинівської сільської ради ЛЕВЧЕНКА Сергія Володимировича на здійснення державної реєстрації зміни відомостей, про юридичну особу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з правом підпису та подання заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4.Встановити, що всі рішення сільської ради, розпорядження голови сільської ради та документи, в яких зазначено назву «Кіровоградський район» у відповідному відмінку, прийняті до набрання чинності цього рішення, залишаються чинними та приймаються всіма підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, при цьому при прийнятті нових рішень та документів використовується назва «Кропивницький район».

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО