УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХVІI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/02/2019 року №702 Велика Северинка
Про затвердження Положення, переліку та вартості платних послуг, що надаються закладами культури Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», пункту 6 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24 грудня 2015 року №911-VІІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2011р. №1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності», спільного наказу Міністерства культури України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.12.2015 №1004/1113/1556 «Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності», Великосеверинівська сільська рада

  1. Затвердити Положення про надання платних послуг, які надаються закладами культури Великосеверинівської сільської ради згідно з додатком 1.
  2. Затвердити перелік та вартість платних послуг, які надаються закладами культури Великосеверинівської сільської ради згідно з додатком 2.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного  розвитку та інвестицій.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток