УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХVІI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/02/2019 року №722 Велика Северинка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки комунальної власності, на яку поширюється право земельного сервітуту

Відповідно до ст.12, 98-100 Земельного кодексу України , ст. 55-1 Закону України «Про землеустрій» та п. 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши заяву ТОВ «Агро Центр «Польовий»

1.Надати дозвіл ТОВ «Агро Центр «Польовий» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 3522581200:57:000:3355, орієнтовною площею 0,37000 га, на яку поширюється дія земельного сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху за адресою: с. Підгайці, Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Технічну документацію із землеустрою виготовити у відповідності до чинного законодавства .

3.Встановити, що рішення сесії Великосеверинівської сільської ради про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки комунальної власності, на яку поширюється право земельного сервітуту є підставою для укладання договору встановлення земельного сервітуту.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО