УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХVІIІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2019 року №749 Велика Северинка
Про реорганізацію закладів культури Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про культуру», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статті 89, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», підпункту 5 пункту 6 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 року №911-VІІІ

1.Внести зміни до рішення дев’ятої сесії восьмого скликання Великосеверинівської сільської ради від 29 травня 2018 року № 428, а саме:

пункти 1, 3, 4, 5, 6 – скасувати;

пункт 7 змінити і викласти в такій редакції: «Подати на затвердження Великосеверинівській сільській раді зміни до Статутів сільських бібліотек, розміщених на території Великосеверинівської сільської ради»;

вважати відповідно пункт 2 пунктом 1, п. 7 пунктом 2, п. 8 пунктом 3.

2.Перейменувати заклад Оситнязький сільський будинок культури у Оситнязький Центр культури та дозвілля Великосеверинівської сільської ради (ЦКД).

2.1.  Створити філії ЦКД – на базі Великосеверинівського сільського будинку культури та Лозуватського і Підгайцівського сільських клубів.

2.2 Присвоїти повну назву Великосеверинівському сільському будинку культури – Великосеверинівська філія ЦКД.

2.3 Присвоїти повну назву Лозуватському сільському клубу – Лозуватська філія ЦКД Великосеверинівської сільської ради.

2.4 Присвоїти повну назву Підгайцівському сільському клубу – Підгайцівська філія ЦКД Великосеверинівської сільської ради.

3.Створити філії Центральної бібліотеки (ЦБ) на базі Оситнязької сільської бібліотеки, Лозуватської сільської бібліотеки та Підгайцівської сільської бібліотеки.

3.1. Присвоїти Оситнязькій сільській бібліотеці повну назву Оситнязька філія Великосеверинівської ЦБ.

3.2. Присвоїти повну назву Підгайцівській сільській бібліотеці -Підгайцівська філія Великосеверинівської ЦБ.

3.3. Присвоїти Лозуватській сільській бібліотеці повну назву Лозуватська філія Великосеверинівської ЦБ.

4.Визначити правонаступником прав та обов’язків: Великосеверинівського СБК – Великосеверинівську філію ЦКД, Лозуватського СК – Лозуватську філію ЦКД Великосеверинівської сільської ради, Підгайцівського СК – Підгайцівську філію ЦКД Великосеверинівської сільської ради.

5.Визначити правонаступником прав та обов’язків: Оситнязької СБ – Оситнязьку філію Великосеверинівської ЦБ, Лозуватської СБ – Лозуватську філію Великосеверинівської ЦБ, Підгайцівської СБ – Підгайцівську філію Великосеверинівської ЦБ.

6.Розробити та подати на затвердження Положення про Оситнязький Центр культури та дозвілля Великосеверинівської сільської ради та Великосеверинівську Центральну бібліотеку.

7.Подати на затвердження Великосеверинівській сільській раді зміни до Статутів закладів культури, розміщених на території Великосеверинівської сільської ради.

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО