УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/04/2019 року №798 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення індивідуального садівництва в селі Оситняжка гр. Казаріній Світлані Віталіївні

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 35, 39,81, 118, 121 125,126 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши заяву гр. Казаріної Світлани Віталіївни,

1.Надати дозвіл гр. Казаріній Світлані Віталіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельні ділянки орієнтовною площею 0,3700 га з них: 0,2500 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ В 02.01) за рахунок земель запасу населеного пункту, земель житлової та громадської забудови призначених для одно – та двоповерхової забудови, 0,1200 га – для індивідуального садівництва  (КВЦПЗ А 01.05), із земель запасу комунальної власності, сільськогосподарських земель, садів в селі Оситняжка по вул. Садова, 59, Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Казаріну Світлану Віталіївну  замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п`ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Казаріну Світлану Віталіївну про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

4.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО