УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/04/2019 року №804 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Оситняжка гр. Голубу Олександру Сергійовичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 33,39,81, 118, 121 125,126 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій”та розглянувши заяву гр. Голуба Олександра Сергійовича,

1.Надати дозвіл гр. Голубу Олександру Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельні ділянки орієнтовною площею 0,4900 га з них: 0,2500 га — для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ В 02.01) за рахунок земель запасу населеного пункту, земель житлової та громадської забудови призначених для одно – та двоповерхової забудови, 0,2400 га – для веденння особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03) із земель запасу комунаальної власності, сільськогосподарських земель, рілля, в селі Оситняжка по вул. Пушкінська, 58,  Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Голуба Олександра Сергійовича  замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Голуба олександра Сергійовича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

4.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО