УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
II СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/06/2017 року №83 Велика Северинка
Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років земельних ділянок ПрАТ «Кіровоградобленерго»

Відповідно пп.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,93,124,125,126 Земельного кодексу України, ст. ст. 19, 50 Закону України “Про землеустрій”, та розглянувши надану заяву:

1.Надати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (КВЦПЗ J 14.02) загальною площею 0,0039 га, що перебуває на території Великосеверинівської сільської ради, в тому числі по угіддям: 0,0039 га –  із земель комунальної власності, із сільськогосподарських земель під господарськими будівлями та дворами ПрАТ “Кіровоградобленерго” за межами села Велика Северинка Кіровоградського району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати ПрАТ “Кіровоградобленерго” замовити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок вказаних в п.1 цього рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.В разі не виконання п.2 цього рішення втрачає свою чинність.

4.Попередити ПрАТ “Кіровоградобленерго” про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

5.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

 

 

Сільський голова С.Левченко