УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/04/2019 року №839 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку Сергію Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши заяву гр. Коваленка Сергія Володимировича,

1.Надати дозвіл гр. Коваленку Сергію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки зі зміною цільового призначення (землі комунальної власності, землі запасу (КВЦПЗ  К 16.00) (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)) земельної ділянки, кадастровий номер 3522586400:02:000:1015 , площею 0,2700 га з них: 0,2700 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ  А 01.03), рілля,  із земель комунальної власності Великосеверинівської сільської ради на території Оситнязької сільської ради, Кропивницького район, Кіровоградська область.

2.Зобов”язати гр. Коваленка Сергія Володимировича замовити проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

 3.Попередити гр. Коваленка Сергія Володимировича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

 4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО