УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/04/2019 року №842 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Гершкулу Сергію Івановичу

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 22, 93, 123 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши заяву гр. Гершкула Сергія Івановича,

1.Надати дозвіл гр. Гершкулу Сергію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років земельну ділянку орієнтовною площею 1,6000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під сільськогосподарськими будівлями і дворами (код КВЦПЗ 01.01) за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території с. Оситняжка, вул. Черемушки, 49-а, Кропивницького району, Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Гершкула Сергія Івановича  замовити проект землеустрою щодо відведення  в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років земельної ділянки вказаної в п.1 цього рішення в землевпорядній організації що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Гершкула Сергія Івановича  про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

4.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО