УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/04/2019 року №844 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ «Кіровоградобленерго»

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 65, 76, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та заслухавши інформацію сільського голови,

1.Надати дозвіл ПрАТ «Кіровоградобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 25 (двадцять п`ять) років земельних ділянок орієнтовною площею    0,0057 га для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної енергії (код КВЦПЗ 14.02) на території    с. Підгайці, вул. Козака Мамая, Кіровоградського району, Кіровоградської області  за  рахунок земель житлової та громадської забудови, із земель загального використання, вулиці та бульвари, набережні та площі.

2.Зобов”язати ПрАТ «Кіровоградобленерго» замовити проект землеустрою щодо відведення  в оренду терміном на 25 (двадцять п`ять) років земельної ділянки вказаної в п.1 цього рішення в землевпорядній організації що має відповідну ліцензію та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити ПрАТ “Кіровоградобленерго” про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації –забороняється.

4.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО