УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/04/2019 року №850 Велика Северинка
Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 22 листопада 2016 року № 434

Відповідно до пп. 15 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12 Земельного кодексу України та розглянувши заяву гр. Хайнацького Сергія Миколайовича,

1.П.2 рішення  Великосеверинівської сільської ради від 22 листопада  2016 року № 434«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власнісність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Хайнацькому Сергію Миколайовичу» викласти в наступні редакції: «2.Зобов`язати гр.Хайнацького Сергія Миколайовича замовити проект землеустрою щодо відведення у власнісність земельної ділянки, вказаної в п.1 цього рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії».

2.Виключити п.3 рішення Великосеверинівської сільської ради від 22 листопада 2016 року № 434 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власнісність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Хайнацькому Сергію Миколайовичу».

3. Контроль за за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО