УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/04/2019 року №851 Велика Северинка
Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 14 липня 2010 року № 2638

Відповідно до пп. 15 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12 Земельного кодексу України та розглянувши заяву гр. Бурмістрової Оксани Анатоліївни,

1.П.2 рішення  Великосеверинівської сільської ради від 14 липня   2010 року № 2638 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власнісність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд в с. Велика Северинка  гр. Бурмістровій Оксані Анатоліївні» викласти в наступні редакції: «2.Зобов`язати гр. Бурмістрову Оксану Анатоліївну замовити проект землеустрою щодо відведення у власнісність земельної ділянки, вказаної в п.1 цього рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та подати його на затвердження чергової сесії».

2.Виключити п.3 рішення Великосеверинівської сільської ради від 11 липня 2010 року № 2638 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власнісність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Велика Северинка  гр. Бурмістровій Оксані Анатоліївні».

3.Контроль за за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО