УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/04/2019 року №858 Велика Северинка
Про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку, гр. Гіруліса Віталія Петровича

Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п. “а” ст. 140, ст. 142 Земельного кодексу України, п. 2 ч. 1 ст. 346, ст. 347 Цивільного кодексу України та розглянувши заяву гр. Гіруліса Віталія Петровича про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку, розташовану за адресою: Великосеверинівська сільська рада, Кропивницького району Кіровоградської області, загальною площею 0,0038 га, що знаходиться у власності на підставі Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності 30388783, дата державної реєстрації 19.02.2019 року, на користь Великосеверинівської сільської ради,

1.Надати згоду гр. Гірулісу Віталію Петровичуна передачу земельної ділянки приватної власності, яка розташована за адресою: Великосеверинівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області, кадастровий номер 3522581200:02:000:3465,  загальна площа 0,0038 га, з  них 0,0038 га – землі сільськолгосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями та дворами,   у комунальну власність Великосеверинівської сільської ради.

2.Перевести вказану земельну ділянку до земель комунальної власності.

3.Доручити сільському голові укласти договір про передачу права власності земельної ділянки, відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарстваздійснити необхідні дії для підготовки угоди про передачу права власності даної земельної ділянки Великосеверинівській сільській раді.

4.Великосеверинівській сільській раді здійснити її державну реєстрацію згідно вимог чинного законодавства.

5.Витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням угоди про передачу права власності на земельну ділянку, покладаються на сільську раду, витрати на проведення експертної грошової оцінки – на заявника.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти сільського голову.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО