УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/04/2019 року №872 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Наманюку Віктору Михайловичу в с. Підгайці

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши заяву гр. Наманюка Віктора Михайловича,

1.Надати дозвіл гр. Наманюку Віктору Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,6000 га з них: 0,6000 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03) із земель комунальної власності Великосеверинівської сільської ради, земель сільськогосподарського призначення, пасовища, с. Підгайці, вул. Вишнева, Кропивницький район, Кіровоградська область.

2.Зобов”язати гр. Наманюка Віктора Михайловича замовити проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації що має відповідну ліцензію, та подати його протягом 365 (триста шістьдесят п’ять) днів на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Наманюка Віктора Михайловича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО