УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/06/2019 року №884 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жабокрицькій Олені Миколаївні на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши заяву гр. Жабокрицької Олени Миколаївни,

1.Надати дозвіл гр. Жабокрицькій Олені Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, площею 1,5077 га з них: 1,5077 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ  А 01.03), пасовища, із земель комунальної власності, кадастровий номер 3522581200:02:000:3226, на території Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Зобов`язати гр. Жабокрицьку Олену Миколаївну замовити проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістьдест п`ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Жабокрицьку Олену Миколаївну про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності. житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО