УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/06/2019 року №885 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гришину Олексію Вячеславовичу у с. Велика Северинка

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши заяву гр. Гришина Олексія Вячеславовича,

1.Надати дозвіл гр. Гришину Олексію Вячеславовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, площею 0,0225 га з них: 0,0225 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ  А 01.03),із земель запасу сільськогосподарського призначення, пасовища за адресою пров. Тепличний, с. Велика Северинка на Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Зобов`язати гр. Гришина Олексія Вячеславовича замовити проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістьдест п`ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Гришина Олексія Вячеславовича про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності. житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО