УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/06/2019 року №886 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в селі Оситняжка гр. Ткаченко Валентині Михайлівні

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 35, 81, 118, 121 125,126 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши заяву гр. Ткаченко Валентини Михайлівни,

1.Надати дозвіл гр. Ткаченко Валентині Михайлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельні ділянки орієнтовною площею 0,1200 га з них: 0,1200 га – для індивідуального садівництва  (КВЦПЗ А 01.05), із земель запасу комунальної власності, сільськогосподарських земель, садів в селі Оситняжка по вул. Центральна, 6, Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Зобов”язати гр. Ткаченко Валентину Михайлівну  замовити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.

3.Попередити гр. Ткаченко Валентину Михайлівну про те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації – забороняється.

4.Землевпорядній організації, що буде виконувати розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, суворо дотримуватись вимог генеральних планів забудови населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійнукомісію з  питань  земельних  відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального  господарства  та  охорони  навколишнього  середовища.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО