УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІ СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/10/2021 року №891 Велика Северинка
Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Гудзенку Андрію Леонідовичу

Відповідно ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 116, 118, 125 Земельного кодексу України, розглянувши заяву від 03 серпня 2021 року № 888/02-24 гр. Гудзенка Андрія Леонідовича та враховуючи протокол постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища від 10 вересня 2021 року № 8,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Відмовити гр. Гудзенку Андрію Леонідовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка ) орієнтовною площею 0,1500 га за адресою:
с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області у зв’язку з тим, що бажана земельна ділянка зазначена заявником в графічних матеріалах, доданих до заяви,не відповідає Генеральному плану с. Підгайці.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО