УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/06/2019 року №905 Велика Северинка
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12,122,123 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 51 Закону україни «Про землеустрій», п.3 р.ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та заслухавши доповідь сільського голови,

1. Надати дозвіл Великосеверинівській сільській раді на розробку проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб (забудови земельної ділянки та розташування господарських дворів) за адресою пров. Тепличний, с. Велика Северинка, Кропивницького району, Кіровоградської області (далі – Проект).
2. Загальну площу земельної ділянки визначити при розробленні Проекту.
3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності. житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО