УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/06/2019 року №907 Велика Северинка
Про затвердження містобудівної документації

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручі до уваги Протокол № 2 засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Кіровоградської районної державної адміністрації від 11 червня 2019 року та заслухавши доповідь сільського голови,

1. Затвердити містобудівну документацію «Детальний план частини села Велика Северинка Кропивницького району Кіровоградської області».
2. Забов’язати виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради оприлюднити дане рішення та забезпечити загальну доступність матеріалів містобудівної документації шляхом його розміщення на веб-сайті органу місцевого самоврядування та у загальнодоступному місці у приміщенні Великосеверинівської сільської ради.
3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності. житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО