УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/06/2019 року №908 Велика Северинка
Про затвердження містобудівної документації

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручі до уваги Протокол № 2 засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Кіровоградської районної державної адміністрації від 11 червня 2019 року та заслухавши доповідь сільського голови,

1. Затвердити містобудівну документацію «Детальний план території під розміщення гаражів та складського приміщення у с. Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області».
2. Забов’язати виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради оприлюднити дане рішення та забезпечити загальну доступність матеріалів містобудівної документації шляхом його розміщення на веб-сайті органу місцевого самоврядування та у загальнодоступному місці у приміщенні Великосеверинівської сільської ради.
3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності. житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО