УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/06/2019 року №910 Велика Северинка
Про прийняття на баланс Великосеверинівської сільської ради об’єкта нерухомого майна

Відповідно до статей 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статті 89 Бюджетного кодексу України, авізо управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації № 32 від 26.04.2019р. та декларації про готовність об’єкта до експлуатації № КД 141190810833,

1.Прийняти до комунальної власності територіальної громади Великосеверинівської сільської ради наступне майно «Сільську лікарську амбулаторію загальною площею328,3 кв. м., розташовану за адресою провулок Тепличний, 2 село Велика Северинка, Кропивницького району, Кіровоградської області.

2.Доручити відділу бухгалтерського обліку та звітності провести організаційні заходи по прийняттю вказаного вище об’єкта нерухомості згідно вимог чинного законодавства з оформленням необхідних документів.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО