УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/09/2019 року №925 Велика Северинка
Про введення нових штатних одиниць та внесення змін у варіативну частину навчального плану

Відповідно до Законів України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 13.05.1993р. №135 «Про затвердження Положення про логопедичні пункти системи освіти», наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 року № 1205 «Про затвердження Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти» зі змінами, наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 16 серпня 2019 року № 625-од «Про викладання предмета «Основи здоров'я» та впровадження здоров'язбережувальних превентивних проектів у закладах загальної середньої освіти, підготовку педагогічних працівників та охоплення навчання учнівської молоді за програмами розвитку життєвих навичок та за двокомпонентної методики навчання у період до 2025 року»,

1.Ввести додатково ставку логопеда при логопедичному пункті на базі КЗ «Великосеверинівська ЗШ I-III ступенів, Позашкільний центр» з 01.10.2019 року.

2.Ввести 0,5 ставки інженера-електроніка шляхом вивільнення 0,5 ставки вихователя групи продовженого дня КЗ «Великосеверинівська ЗШ I-III ступенів, Позашкільний центр» з 01.10.2019 року.

3.Внести зміни до штатного розпису КЗ «Великосеверинівська ЗШ I-III ступенів, Позашкільний центр».

4.Внести додатково в варіативну частину навчального плану КЗ «Великосеверинівська ЗШ I-III ступенів, Позашкільний центр» 0,5 год. факультативного курсу «Захисти себе від ВІЛ».

5.Бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради здійснювати оплату відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.1993 року №102.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО