УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХХV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/09/2019 року №933 Велика Северинка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Крадожон Оксані Володимирівні на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно пп.34 п.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 33, 81, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 20, 50 Закону України “Про землеустрій” та розглянувши заяву гр. Крадажон Оксани Володимирівни,

1.Надати дозвіл гр. Крадажон Оксані Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 1,5000 га з них: 1,5000 га — для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ А 01.03) із земель комунальної власності, земель сільськогосподарського призначення, пасовища, на території Великосеверинівськоїсільської ради, Кропивницький район, Кіровоградська область.
2.Зобов”язати гр. Крадожон Оксану Володимирівну замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації що має відповідну ліцензію, та на протязі 365 (триста шістдесят п”ять) днів подати його на затвердження чергової сесії.
3.Попередити гр.Крадожон Оксану Володимирівнупро те, що приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчує право на неї, та їх державної реєстрації-забороняється.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО