УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
III СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/07/2017 року №95 Велика Северинка
Про затвердження комплексної програми мобілізації зусиль Великосеверинівської сільської ради та управління Державної казначейської служби України у Кіровоградському районі Кіровоградської області

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та частини 2 ст.85 Бюджетного кодексу України,

  1. Затвердити комплексну програму мобілізації зусиль Великосеверинівської сільської ради та управління Державної казначейської служби України у Кіровоградському районі Кіровоградської області по покращенню обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, забезпеченню захисту інформаційно-телекомунікаційної системи Казначейства від комп’ютерних вірусів, забезпеченню використання необхідного сучасного ліцензійного програмного забезпечення, впровадженню дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу “Клієнт Казначейства – Казначейство” на 2017-2018 роки, (далі – Програма), що додається.
  2. Великосеверинівській сільській раді здійснювати видатки на реалізацію Програми за рахунок вільного залишку коштів, який утворився на початок відповідного бюджетного року, понадпланових надходжень до сільського бюджету протягом 2017 -2018 років за умови відсутності заборгованості за захищеними видатками сільського бюджету протягом року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з комісії з питань планування, фінансів, бюджету , соціально-економічного розвитку та інвестицій.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО