УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 28/01/2021 року№1
Про закріплення посадової особи виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради за вчинення нотаріальних дій у 2021 році

Відповідно підпункту 5 пункту б частини 1 статті38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» статті 37 Закону України «Про нотаріат» та з метою належного надання адміністративних послуг на всій території Великосеверинівської сільської ради

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Покласти обов’язки по вчиненню нотаріальних дій на території Великосеверинівської сільської ради у 2021 році на секретаря ради – КОЛОМІЄЦЬ Ганну Сергіївну.

2.Покласти обов’язки по вчиненню нотаріальних дій на території Оситнязького старостинського округу у 2021 році на старосту Оситнязького старостинського округу – ПЕРОВА Івана Олександровича.

3.Покласти обов’язки по вчиненню нотаріальних дій на території села Созонівка Великосеверинівської сільської ради у 2021 році на старосту Великосеверинівської сільської ради – КОЛІНЬКА Віктора Олексійовича.

4.Покласти обов’язки по вчиненню нотаріальних дій на території сіл Високі Байраки, Рожнятівка, Андросове, Червоний Кут Великосеверинівської сільської ради у 2021 році на старосту Великосеверинівської сільської ради – ГАВРИЛЕНКО Тетяну Анатоліївну.

5.У разі відсутності секретаря Коломієць Ганни Сергіївни обов’язки по вчиненню нотаріальних дій на території Великосеверинівської сільської ради у 2021 році покласти на Великосеверинівського сільського голову ЛЕВЧЕНКА Сергія Володимировича.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на Великосеверинівського сільського голову ЛЕВЧЕНКА С. В.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО