УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 24/09/2021 року №104
Про погодження організації дорожнього руху по вул. Академічна, Паркова, Садова та Центральна в с. Созонівка

Керуючись п. 7 ч. «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 6,9 Закону України «Про дорожній рух», статтями 16,17 Закону України «Про автомобільні дороги», розглянувши службову записку старости села Созонівка Колінька В. О. від 23.09.2021 року та з метою підвищення рівня безпеки, умов руху транспортних засобів через проїзну частину вулицями Академічна, Паркова, Садова та Центральна в с. Созонівка

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Звернутися до Департаменту дорожнього руху з питань поновлення дорожніх знаків вулицями Академічна, Паркова, Садова та Центральна в с. Созонівка,згідно із схемою що додається.

2.Відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку забезпечити виконання робіт з організації дорожнього руху по вулицям Академічна, Паркова, Садова та Центральна в с. Созонівка.

3.Відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку вжити заходів щодо погодження з управлінням патрульної поліції Департаменту патрульної поліції у місті Кропивницький схеми організації дорожнього руху по вулицям Академічна, Паркова, Садова та Центральна в с. Созонівка.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на Великосеверинівського сільського голову Левченка С.В.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО