УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 25/11/2021 року №123
Про взяття під соціальний супровід сім’ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах

Керуючись підпунктом 2-1 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», Законом України «Про соціальні послуги», пунктом 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року №587 «Про організацію надання соціальних послуг» та наказом Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 №318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету сільської ради від 18 листопада 2021 року №12,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Взяти під соціальний супровід сім’ю ХХХХХ,ХХХХ року народження, проживає за адресою : вул. ХХХХХ , с. ХХХХХХ, Кропивницький район, Кіровоградська область, яка опинилась в складних життєвих обставинах, та має на вихованні та утриманні малолітню доньку ХХХХХХ, ХХХХ року народження.

2. Відповідальному за здійснення соціального супроводу спеціалісту І категорії відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради привести у відповідність та оформити документацію стосовно вищезазначеної сім’ї.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради  Цапушел Анастасію.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО