УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 03/12/2021 року №127
Про відібрання малолітніх дітей

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 170 Сімейного кодексу України, відповідно до п.8 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», п. 9 Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 585, клопотання начальника служби у справах дітей Великосеверинівської сільської ради від 03.12.2021 року № 48 про невідкладне відібрання малолітніх дітей ХХХХХ та ХХХХХї,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Відібрати малолітніх дітей малолітніх дітей  ХХХХХХ ХХХХ року народження та ХХХХХ  ХХХХХ року народження у матері ХХХХХХХ жительки села ХХХХХХ, Кропивницького району, Кіровоградської області.

2. З метою обстеження стану здоров’я дітей, надання необхідної медичної допомоги в стаціонарних умовах направити малолітніх дітей ХХХХХХХ  ХХХХХ року народження та ХХХХХХ ХХХХХ року народження до КНП Кропивницької РДА «Кропивницька центральна районна лікарня».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на службу у справах дітей сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО