УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 27/01/2022 року№13
Про оформлення посадовими особами органу опіки та піклування Великосеверинівської сільської ради матеріалів про адміністративні правопорушення

Відповідно до пунктом 3 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.5-6 ст.184, ст.18850, ст.255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, наказу Міністерства соціальної політики Україна від 06.08.2019 року №1201 «Про затвердження Інструкції з оформлення посадовими особами органів опіки та піклування матеріалів про адміністративні правопорушення», з метою забезпечення дотримання посадовими особами органів опіки та піклування законодавства при оформленні матеріалів про адміністративні правопорушення та у зв’язку із кадровими змінами у Великосеверинівській сільській раді та її структурних підрозділах,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Визначити посадових осіб органу опіки та піклування Великосеверинівської сільської ради уповноваженими на складання протоколів про адміністративні правопорушення, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Інструкцію з оформлення посадовими особами органу опіки та піклування Великосеверинівської сільської ради матеріалів про адміністративні правопорушення (додаток 2).

3. Визнати таким що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 26.03.2020 року №30 ” Про оформлення посадовими особами органу опіки та піклування Великосеверинівської сільської ради матеріалів про адміністративні правопорушення”.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Ганну Коломієць.

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додатки