УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 30/01/2020 року№13
Про стан діяльності служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) за 2019 рік

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про освіту», «Про соціальні послуги» та ін.,постановами Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», від 03 жовтня 2018 р. №800 «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю»,наказу Мінсоцполітики від 14.06.2018 №890 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей», Положення про службу у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради затвердженого рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради від 10.10.2018 року № 518 та заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради Хайнацької Ю.Ю.,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1. Інформацію начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради Хайнацької Ю.Ю. щодо діяльності служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) за 2019 рік прийняти до відома (додається).

2. Вважати,виконання обов’язків покладених на службу у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради відповідно до Положення про службу у 2019 році задовільними.

3. Начальнику служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради Хайнацькій Ю.Ю. надалі вживати заходів щодо виконання покладених на службу обов’язків, відповідно до положення про службу у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради та згідно чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток