УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 25/02/2021 року №14
Про види суспільнокорисних робіт на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно підпункту 7 пункту ”а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 1 статті 59 Кримінального кодексу України,частини 1 статті 39 Кримінально-виконавчого кодексу України, на підставі запиту начальника Кропивницького РВ філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області Олександра Мірошника №06/31.10 від 04.01.2021 року, заслухавши інформацію сільського голови Левченка С. В. про залучення порушників, осіб яких засуджено, та на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на території сільської ради та з метою забезпечення виконання безоплатних суспільно-корисних робіт на території Великосеверинівської сільської ради,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради
В И Р І Ш И В:

1.Залучати порушників та осіб яких засуджено та судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт до виконання безоплатних суспільно-корисних робіт по благоустрою території Великосеверинівської сільської ради.
2.Затвердити перелік об’єктів, на яких порушники та засуджені особи будуть відбувати громадські роботи не більше 4-х годин на день(додається).
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Великосеверинівської сільської ради КОЛОМІЄЦЬ Г. С.

 

 

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток